Rejony-pracownicy socjalni

Pracownicy socjalni pełnią dyżur w niżej podanych godzinach:

poniedziałek

13.00-15.00

wtorek

13.00-15.00

środa

08.00-10.00

czwartek

08.00-10.00

piątek

08.00-09.00

 

Dział Świadczeń Pomocy Społecznej

Podział rejonów Pracowników socjalnych według ulic:

Renata Bedryj
Pracownik socjalny
II piętro, pokój nr 4, nr wew. telefonu- 143

 

Ulica: Barbary, Bogumińska, Bojanowska, Bułgarska, Broniewskiego, chłopska, Cmentarna, Czeska, Czynu Społecznego, Dolna, Drewniana, Eichendorffa, Folwarczna, Floriana, Francuska, Gadego, Gdańska, Górna, Gruntowa, Hulczyńska,  Gimnazjalna, Jana Pawła, Jasna, Kilińskiego, Kolonialna, Kopca, Kamienna, Karola Miarki, Kościuszki, Kołłątaja Kręta, Krótka, Korczaka, Leśmiana, Lompy, Litewska, Ludwika, Makuszyńskiego, Moniuszki, Myśliwska, Nowy Zamek, Osiedleńcza, Pl. Wolności, Pobożnego,  Plac Zakopiański, Skłodowska nr nieparzyste, Słowacka, Solna, Sosnowiecka, Spokojna, Studzienna, Szymanowskiego, Sobieskiego Skargi, Starowiejska, Szczecińska, Topolowa, Tunelowa, Tuwima, Urbana, Wałbrzyska, Wawrzyńca, Węgierska, Wesoła, Wiosenna, Wierzyńskiego, Wschodnia, Włoska, Wiejska, Wileńska, Winna, Wojnowicka, Wiosenna, Wrocławska, Zbożowa, Żwirowa, Źródlana.

 

Kapuścik Grażyna
Specjalista pracy socjalnej
II piętro, pokój nr 4, nr wew. telefonu- 143

 

Ulica: Dąbrowszczaków, Działdowska, Filmowa, Gwiaździsta,  Klasztorna, Kosmonautów, Księżycowa, Lunonautów, Łąkowa, M.C.- Skłodowskiej numery parzyste, 1Maja Miechowska,  Nowa, Ocicka,  Odpoczynkowa, Ogrodowa, Pracy, Stalowa, Staszica, Waryńskiego, Willowa, Żwirki i Wigury.

 

Aneta Cymuta- zastępstwo
Specjalista pracy socjalnej
II piętro, pokój nr 4, nr wew. telefonu- 143

 

Ulica: Anny, Boczna, Chełmońskiego, Gamowska, Gdyńska, Górnośląska, Kopernika, Kwiatowa, Londzina, Matejki, Mariańska, Mikołaja, Miodowa, Owocowa, Pośpiecha, Podmiejska, Porzeczkowa, Ratajskiego, Rolna, Różyckiego,  Rudnicka, Rzeczna, Różyckiego, Sempołowskiej, Spółdzielcza, Toruńska, Warzywna, Wybrzeżna, Wyspiańskiego, Wodna.

 

Żłobicka Barbara
Pracownik socjalny
II piętro, pokój nr 4, nr wew. telefonu- 143

 

Ulica: Bema, Browarna, Częstochowska,  Dąbrowskiego, Działdowska, Jeziorowa,  Katowicka, Kolejowa, Lwowska,  Marty, Opawska, Plac Jagiełły, Polna, Pomnikowa, Rostka,  Słoneczna, Sienkiewicza, Społeczna,  Wojska Polskiego, Wandy.

 

Ewa Katolik
Specjalista pracy socjalnej
II piętro, pokój nr 7, nr wew. telefonu- 146

 

Ulica: Agnieszki, Arki Bożka, Armii Krajowej, Asnyka, Babicka Bielsk, Brzozowa,Bosacka,Chudoby, Chrobrego, Ciechowicka, Długa, Elżbiety, Fredry, Goduli, Grzonki, Gliwicka, Hetmańska, Huzarska, Jadwigi, Jana, Jordana, Klonowa, Kazimierza Wielkiego, Klonowa, Kapuścika, Komunalna,Kosynierów, Korfantego, Królewska, Książęca, Letnia, Lotnicza, Łokietka, Morcinka, Malczewskiego, Morawska, Nowary, Norwida, Nad Koleją, Odrodzenia, Olimpijczyka, Ostrógska,Ordona, Orzechowskiej, Parkowa, Pionierów, Plebiscytowa, Plac Mostowy, Plac Okrzei, Plac Nałkowskiej, Powtańców Śląskim, Przejazdowa, Pogodna, Reymonta, Rogera, Rudzka, Rzemieślnicza, Segeta, Słoneczny Stok, Siwonia, Staffa, Witta Stwosza, Wyglendy, Zająca, Żurawia.

 

Edyta Cisowska
Specjalista pracy socjalnej
II piętro, pokój nr 7, nr wew. telefonu- 146

 

Ulica: Bankowa, Bukowa, Chodkiewicza, Chorzowska, Czarnieckiego, Dworska, Grunwaldzka, Kossaka, Konopnickiej, Lecznicza, Lipowa, Młyńska, Mysłowicka, Pl.Boh.Westerplatte, Pl. Długosza, Pszczyńska, Radosna, Słowackiego, Szczęśliwa, Szewska, Warszawska, Wczasowa,  Wyszyńskiego, Zamoyskiego, Żeromskiego, Żorska, Żółkiewskiego.

 

Lilianna Nowotarska
Specjalista pracy socjalnej
II piętro, pokój nr 7, nr wew. telefonu- 146

 

Ulica: Adamczyka,  Basztowa, Batorego, Bończyka, Chopina, Cegielniana, Ciemięgi, Cieszyńska, Czekoladowa, Drzymały, Fojcika,Głowackiego, Głubczycka,Gnieźnieńska, Graniczna, Kasprowicza, Kościelna, Kozielska, Kowalska, Ligonia, Lekarska, Leśna, Łużycka, Mickiewicza, Mieszka I, Raciborskiego, Michejdy, Nowomiejska, Odrzańska, Piaskowa, Piastowska, Piotrowska, Piwna, Plac Dworcowy, Pocztowa, Podwale, Poznańska, Promenada, Różana, Rybna, Sejmowa, Srebrna, Stalmacha, Sudecka, Szczęśliwa,  Śliska, Środkowa, Tarnowska, Węglowa, Zborowa, Złota.

 

Beata Wnuk
Specjalista pracy socjalnej
II piętro, pokój nr 7, nr wew. telefonu- 146

 

Ulica: Akacjowa, Bitwy Olzańskiej, Brzeska, Bydgoska, Badury, Cecylii, Chudoby, Cygarowa, Czogały, Dębiczna, Dobra, Drzewieckiego, Fabryczna, Fiołkowa, Gawliny, Gajowa, Gliniana, Handlowa, Jagielnia, Jagodowa, Kochanowskiego,  Kanałowa, Karola, Katarzyny, Kobylska, Kazimierza Wielkiego, Kruczkowskiego, Lasoty, Leszka Raciborskiego, Mandrysza, Myśliwca, Malinowa, Markowicka, Mikołowska, Nad Potokiem, Nieboczowska, Olszynkowa, Olki Piastówny, Przemysława, Pod Lasem, Pod Lipami, Pod Widokiem, Przemysława, Plac Dominkański, Pogrzebieńska, Pogwizdowska, Poprzeczna, Poziomkowa, Plater, Rybnicka, Rzeźnicza, Rynek, Sadowa, Smołki, Szkolna, Strażacka, Stawowa,   Świerkowa, Torowa, Tulipanowa, Tomali, Wąska, Wiatrakowa, Widokowa, Wiśniowa, Wygonowa, Wysoka, Zaciszna, Zakładowa, Za Dębiczem, Zielona.

 

 Dział Usług i Pomocy Instytucjonalnej

Janina Szalc
Starszy specjalista pracy socjalnej
Parter pokój nr 2, wew. 125
  • DPS „Złota Jesień” ul. Grzonki 1
Urszula Perszel
Specjalista pracy socjalnej
Parter, pokój nr 2, wew. 125
  • DPS „Dom św. Notburgi” Pl. Jagiełły 3
Tomasz Jurek
Starszy specjalista pracy socjalnej
II piętro, pokój nr 8, wew. 147
  • pomoc osobom bezdomnym;
  • Schronisko dla Bezdomnych „Arka N” ul. Wiejska 18a;
  • Dom dla Matek  z Dziećmi  „Maja” i Schronisko Dla Kobiet Bezdomnych.
Natalia Starzec
Specjalista pracy socjalnej
II piętro, pokój nr 8, wew. 147
  • pomoc osobom bezdomnym;
  • Schronisko dla Bezdomnych „Arka N” ul. Wiejska 18a;
  • Dom dla Matek  z Dziećmi  „Maja” i Schronisko Dla Kobiet Bezdomnych.
Elżbieta Tratkowska
Specjalista pracy socjalnej
II piętro, pokój nr 2, wew. 141
  • pomoc w formie usług opiekuńczych, specjalistycznych usług opiekuńczych, specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi;
  • skierowania do domu pomocy społecznej i ustalenie odpłatności za pobyt w domu pomocy społecznej;
  • skierowania do środowiskowego domu samopomocy.
Joanna Pater
Specjalista pracy socjalnej
II piętro, pokój nr 2, wew. 141
  • pomoc w formie usług opiekuńczych, specjalistycznych usług opiekuńczych, specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi;
  • skierowania do domu pomocy społecznej i ustalenie odpłatności za pobyt w domu pomocy społecznej;
  • skierowania do środowiskowego domu samopomocy.
Karolina Placek
Pracownik socjalny
II piętro, pokój nr 2, nr wew. telefonu- 141
  • pomoc w formie usług opiekuńczych, specjalistycznych usług opiekuńczych, specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi;
  • skierowania do domu pomocy społecznej i ustalenie odpłatności za pobyt w domu pomocy społecznej;
  • skierowania do środowiskowego domu samopomocy.

 

Dział Pracy Socjalnej i Pomocy Specjalistycznej

Aurelia Bindacz
Specjalista pracy socjalnej
II piętro,  pokój nr 3, nr wew. telefonu- 142

Przewodnicząca Zespołu Interdyscyplinarnego

  • Praca socjalna w środowisku
Renata Reszka
Starszy pracownik socjalny
II piętro, pokój nr 6, nr wew. telefonu- 145
  • Praca socjalna w środowisku
Anna Manista-Brześniowska
Starszy pracownik socjalny
II piętro, pokój nr 6, nr wew. telefonu- 145
  • Praca socjalna w środowisku

 

Asystenci rodziny

Magdalena Stokłosa
Starszy asystent rodziny

Ul. Londzina 46/9 tel. 32/414 0554

Joanna Majewska-Manista
Asystent rodziny

Ul. Londzina 46/9  tel. 32/414 0554

Karolina Dzieża
Asystent rodziny

Ul. Londzina 46/9  tel. 32/414 0554

Agnieszka Szefler
Asystent rodziny

Ul. Londzina 46/9 tel. 32/414 0554

Kretek Anna
Asystent rodziny

Ul. Londziana 46/9 tel. 32/414 0554